Патріотична гра «Джура» стартувала на Київщині

Июнь 20, 2019 12:50Вчора, 19 червня, у Київській області розпочався другий обласний етап всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура».

Про це повідомляє сайт Київської обласної державної адміністрації. Гра пройде 19-22 червня на базі військової частини, розташованої у м. Біла Церква та Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – центр реабілітації».

Учасниками «Джури» стануть 45 роїв (команд) з районів, міст, ОТГ Київщини та рій з міста Авдіївка Донецької області. Загальна кількість учасників – 360 юних джур, 80 виховників.

Урочисте відкриття гри відбулося у місці дислокації легендарної 72–ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. 19 червня у Білій Церкві біля стели Героям Небесної Сотні заходи розпочалися збором та шикуванням учасників гри. Вони взяли участь у парадному однострої, церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні «Пам’ятаймо подвиг Героїв».

На території військової частини було розгорнуто локацію «Український патріот», на якій джури зустрілися з військовослужбовцями 72-ї окремої механізованої бригади, взяли  участь у майстер-класах «Проходження військової смуги перешкод», «Збирання та розбирання автоматичної зброї», конкурсах «Впоряд» та «Стрільба з пневматичної зброї».

Протягом наступних трьох днів передбачено проведення ще 7-ми конкурсів. У конкурсі «Добре діло» джури звітуватимуть про проведені добрі справи: екологічні, патріотичні акції, волонтерську допомогу воїнам АТО, ООС, літнім людям тощо. Під час конкурсу «Рятівник» демонструватимуть навички надання долікарської допомоги. Туристську майстерність рої покажуть на туристсько-спортивній смузі перешкод, під час конкурсів «Топографія» та «Таборування». Також програмою гри передбачено конкурси: творчо-мистецький звіт роїв «Ватра» та інтелектуальна вікторина «Відун».

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що рої Згурівщини змагались у військово-патріотичній грі.