Парламентський комітет розгляне ситуацію щодо подій у Кагарлицькому відділі поліції

Май 29, 2020 12:08А в депутатській фракції «Голос» вимагають звільнення міністра внутрішніх справ та голови Нацполіції через події у Кагарлику.

Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності 1 червня проведе закрите засідання, на якому розгляне ситуацію, що сталася в Кагарлицькому відділі поліції в ніч з 23 на 24 травня 2020 року. Про це повідомляється на сайті комітету. На засідання комітету запрошено керівництво Національної поліції та Державного бюро розслідувань.

Тим часом у депутатській фракція «Голос» у Верховній Раді України наполягають на звільненні міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та голови Національної поліції Ігоря Клименка. Про це заявила народна депутатка від фракції «Голос» Інна Совсун, заступниця голови партії «Голос». На її думку, очільники МВС і Нацполіції мають понести відповідальність за події у Кагарлику, де поліцейські під час допиту у відділку побили та зґвалтували молоду жінку.

«Керівництво МВС необхідно змінити. Промовчати зараз — це взяти на себе відповідальність за все, що відбувається у поліції сьогодні, — заявила Інна Совсун. — Керівництво МВС і Національної поліції має понести відповідальність за те, що сталося. Вони не змогли і не зможуть провести реформу правоохоронної системи, якої давно вимагає суспільство. Кагарлика могло б і не статися, якби було покарання за злочини поліцейських у Кривому Озері, у дитячому притулку «Світанок» та за вбивства 5-річного Кирила Тлявова». Фото Укрінформ.