Останні дані про наслідки затоплення окропом ТРЦ у Києві і стан постраждалих (Відео)

14 января, 2020 16:48Внаслідок прориву теплотраси в Києві затопило окропом перший поверх ТРЦ. Фото — Фейсбук Елена Сердюк-Слушаенко

Із семи госпіталізованих з опіками через прорив теплотраси 13 січня в Києві на вулці Антоновича, опівдні 14 січня у стаціонарі залишився лише один постраждалий — решту з покращенням стану медики відпустили лікуватись амбулаторно.

Про це повідомляє ТСН.

Щодо причин прориву тепломагістралі, то безпосередньою причинию провалів асфальту проїжджої частини і затоплення торгового центру був прорив зношеної труби магітральної теплотраси.

Про це заявив начальник відділу з експлуатації теплових мереж КП «Київтеплоенерго» Олександр Пилипишин.

До ранку 15 січня зношену трубу теплотраси комунальники мають замінити на всій вулиці Антоновича.

Читайте також: У Києві окріп залив торговий центр і не тільки: є постраждалі (Відео)

Стан же постраждалих, які отримали опіки тіла через ошпарення окропом внаслідок прориву теплотраси і затоплення торгового центру, значно покращився, кажуть медики. На стаціонарному лікуванні залишається лише один постраждалий — 60-річний чоловік, який вийшов з тролейбуса на вулиці Антоновича і ступив в окріп.

Всі останні дані про наслідки прориву теплотраси в Києві, затоплення окропом ТРЦ і стан постраждалих — у відео ТСН з місця комунальної аварії та з лікарні.