“Опломбовують лічильники”: киян попередили про новий вид шахрайства

Март 9, 2018 19:24У лютому місяці ПрАТ “Київводоканал” отримав численні скарги споживачів щодо шахрайських дій по опломбуванню лічильників води.

За словами киян, невідомі, представляючись працівниками або ж “Київводоканалу” або ж якоїсь підрядної організації, пропонують опломбувати лічильник за готівкові кошти та передати прилад обліку на комерційну реєстрацію, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення прес-служби “Київводоканалу”.

Окрім того, невідомі вимагають від мешканців пакет документів для начебто оформлення угоди з надавачем послуг.

Також шахраї навішують на лічильник пломби невідомого походження, які відрізняються від пломб, якими користуються уповноважені особи “Київводоканалу”.

“Київводоканал” підкреслив, що не співпрацює з підрядними організаціями для проведення зазначеної процедури.

Аби не стати жертвами шахраїв, й марно очікувати платіжки з урахуванням показів вже “опломбованого лічильника”, киянам рекомендують перевіряти посвідчення у працівника “Київводоканалу” та слідкувати, аби у наряді на виконання робіт була вказана точна адреса споживача.

Нагадаємо, у Києві в 2018 році вступили в силу нові правила оплати повірки лічильників води. Платити за повірку приладів обліку холодної води будуть споживачі. Витрати на оплату повірки загальнобудинкових лічильників води повинні бути передбачені в тарифі на обслуговування вузлів комерційного обліку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.