Описала свою смерть у щоденнику: з’явилися деталі вбивства двох дівчат у Києві (відео)

Январь 23, 2020 08:56Про шокуючі подробиці смерті та тортури, які довелося пережити юним Марії та Єві у Києві перед смертю розповіли рідні дівчат. Про це стало відомо в ефірі ток-шоу «Стосується кожного» на телеканалі «Інтер».

Вражають деталі, які стали відомі під час підготовки програми. Батьки вбитої Марії знайшли щоденник, в якому їхня донька відверто описує своє життя, навіть, розповідає про власне вбивство. Спланований злочин за вигаданим сценарієм чи містичний збіг обставин, який став реальністю.

Дівчина захоплювалася переглядом фільмів жахів і любила носити темний одяг.

«У той день, коли я вибрала все неправильно, моє життя обірвалося, ніби зависло в часі, я жила кілька років поза ним… Як це сталося? Якщо це когось хвилює, то я перекажу в подробицях моє вбивство», — написала вона

«Все сталося швидко, практично за хвилину. Я, вже ні на що не реагуючи, лежала в міцних обіймах «вбивці». Оскільки я не могла зрушити з місця, мені спало на думку дотягнутися до них рукою, хоч доторкнутися в останній раз. Вона мертва — я почула це з вуст Єви, вона обурено дивилася на Сергія, заплакала, а потім обняла», — описувала Марія в щоденнику.

Родичі дівчини впевнені, що це була вигадана історія, яка не мала нічого спільного з реальним життям.

За словами експертів, подібні записи можуть вказувати на те, що дівчина знала своїх вбивць або їх оточення, а значить потрапила в квартиру по добрій волі.

Нагадаємо, тіла 16-річної Єви та 19-річної Марії в шафі на балконі знайшла власниця квартири, яку на Новий рік здал