Оператор-чорнобилець А.Мартиненко через суд вимагає у ПФУ виплатити призначену судом пенсію (ВІДЕО)

14 февраля, 2020 19:48Голосіївський районний суд м. Києва постановив накласти на керівника ГУ Пенсійного Фонду України у м. Києві І.С. Задерейко штраф за неподання звіту про виконання рішення Голосіївського районного суду м. Києва у справі №752/4480/17 (А.Мартиненко проти ГУ Пенсійного фонду України у м. Києві) та його невиконання.

Про це стало відомо за результатами засідання Голосіївського районного суду м. Києва, передає INTV.

«Звіт про виконання рішення суду подано до суду не було, також не було виконано це рішення суду. Відповідач (ГУ Пенсійного фонду України у м. Києві — ред.) продовжує нараховувати пенсію в меншому розмірі, аніж це передбачено вже рішенням суду. Так, розмір пенсії із 1-го січня 2020 року має становити 18018 грн, натомість у своїх поясненнях відповідач зазначає, що пенсія нараховується в розмірі 11814 грн. (…) а до лютого виплати складали 3287,70 грн», — зазначила адвокат Ірина Подкопаєва під час виступу у суді.

Суд постановив заяву Анатолія Мартиненка про зобов’язання подати звіт про виконання рішення суду та накладення штрафу у зв’язку із неподанням звіту у справі за позовом Мартиненка до ГУ ПФУ у м. Києві про визнання дій протиправними та зобов’язання вчинити дії — задовольнити частково.

«Накласти на І.С. Задерейко як керівника ГУ ПФУ у м. Києві в період 22.05.2019 по 24.11.19 штраф за неподання звіту про виконання рішення Голосіївського районного суду м. Києва у справі №752/4480/17 та його невиконання в розмірі 40-ка прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 80тис. 280 грн. Стягнути із І.С. Задерейко (…) половину суму штрафу у розмірі 20-ти прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 40 тис. 140 грн. Стягнути із І.С. Задерейко (…) до Державного бюджету України половину суми штрафу, у розмірі 20-ти прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 40 тис. 140 грн», — зачитала суддя Олександра Колдіна.

Зазначимо, Анатолій Мартиненко — колишній співробітник, відео-оператор інтернет-порталу INTV, а у 1986 році працював оператором, знімаючи наслідки аварії на ЧАЕС. Нині Анатолій Мартиненко — інвалід першої групи, який через суд довів своє право на отримання чорнобильської пенсії, але ГУ Пенсійного Фонду України не здійснює належних виплат.