Онлайн марафон, театр з балкону і увімкнені фонтани: як у неділю в Києві відзначатимуть День міста

Май 26, 2020 17:24Концерт кияни почують по радіо.

День Києва у неділю, 31 травня, відзначатимуть у теле- та онлайн форматі через запроваджені обмеження і заборону на масові заходи у зв’язку із коронавірусом COVID-19. Саме цього дня у столиці розпочнеться сезон роботи фонтанів. 

Детальну програму святкування опублікували у КМДА.

Читайте також:

В КМДА повідомили, коли запрацюють столичні фонтани

У неділю, 31 травня, від ранку в ефірі телеканалу «Київ» триватиме святкова програма. Мешканцям столиці підготували привітання, тематичні сюжети. Кияни такж матимуть змогу взяти участь у телевікторині. На глядачів чекають радіоконцерти гуртів О, «On I Ona», «ADAM», «Нумер 482», «Green Grey».

Крім того, відбудеться трансляція «Пробігу під каштанами». Через карантин у 2020 році марафон пройде в онлайн-форматі. Водночас, 30 та 31 травня о 20:00 відбудеться трансляція концерту Муніципальної академічної чоловічої хорової капели ім. Л. Ревуцького.

Жителі міста, які 30 або 31 травня о 20:00 будуть проходити повз будівлю театру опери і балету для дітей та юнацтва, зможуть побачити музичне вітання артистів з театрального балкона.

Зазначимо, що День міста Київ відзначає щороку в останні вихідні травня. Уперше офіційне святування Дня Києва було у 1987 році.