Олексій Чернишов перевірив готовність Київської обласної лікарні до Медреформи-2020

Январь 17, 2020 13:5617 января 2020 г. 12:44

Очільник Київщини Олексій Чернишов 16 січня з робочим візитом відвідав Комунальне некомерційне підприємство “Київська обласна лікарня”.

Про це KV стало відомо з повідомлення прес-служби Київської обласної державної адміністрації (КОДА).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”

 

Як відомо, з 1 квітня 2020 року в Україні розпочинається другий етап медичної реформи.

Спеціалізовані медичні заклади мають бути готові до контрактування з Національною службою здоров’я України, щоб отримувати кошти з національного бюджету за принципом “гроші йдуть за пацієнтом”. Державної субвенції на фінансування “ліжко-місць” закладів спеціалізованої медичної допомоги з 2-го кварталу 2020 року не передбачено.

Готовність обласного медзакладу до наступного етапу реформування Олексій Чернишов обговорив з виконувачем обов’язків директора лікарні Володимиром Єлагіним.

“Ми маємо скористатися можливостями, які відкриває другий етап медичної реформи і зробити нашу лікарню однією з найкращих серед обласних медичних закладів України.  Для цього у нас є все необхідне — обладнана сучасна лікарня, унікальний колектив та готове до дій керівництво. Тож будемо діяти”, – підкреслив очільник області.

Олексій Чернишов подякував головному лікарю за проведену роботу та запропонував керівництву лікарні впритул зайнятися розробкою концепцієї розвитку діяльності лікарні. Було домовлено, що на наступній зустрічі, яка відбудеться за кілька тижнів, вже буде розглядатися підготовлена лікарнею концепція розвитку закладу.

Читайте: Довгоочікуване введення в експлуатацію нового корпусу Вишнівської школи №1

Фото: прес-служба КОДА.

КиевVласть