Один зі столичних міні-символів переїхав

Октябрь 22, 2018 11:25Мініатюрна скульптура в формі «Київського торта», розміщена в межах проекту «Шукай!» на Хрещатику, змінила локацію.

Про це повідомила автор проекту Юлія Бевзенко на своїй сторінці в Facebook. 

«Міні-скульптурка київського торта переїхала з Хрещатика на стіну нового корпусу фабрики Шоколадна фабрика Roshen на проспекті Науки, 1, станція метро Деміївська. Так, це не Хрещатик. Але тут торту нарядно й світліше», — написала Бевзенко.

Крім того, вона нагадала, що в районі Хрещатика охочих відправитися на пошуки міні-символів Києва чекає шість скульптур: трамвай, грамофон, каштан, екіпаж, котлета й слоник.

Легенда скульптури, присвяченої кондитерському смаколику: потреш мене і завжди будеш струнким.

Нагадаємо, що відкрили бронзову міні-скульптуру «Київського торта» на вулиці Хрещатик, 29/1 цьогоріч у квітні. Вона стала третьою фігуркою проекту «Шукай!», присвяченого «родзинкам» української столиці.

Читайте також: Туристам у столиці запропонували пошукати мініатюрний грамофон

Як повідомляв Укрінформ, у межах проекту «Шукай!» столиця отримає 12 міні-пам’ятників, пов’язаних з історією міста. Вже встановлені бронзові скульптури «Котлета по-київськи», «Київський каштан», «Київський торт», «Київське сухе варення», «Київський екіпаж», «Київський трамвай», «Київська плінфа», «Київський фонтан», «Київський слон» «Київський грамофон».

Фото: Andrii Prots