Новим секретарем Білоцерківської міськради став Василь Савчук

6 декабря, 2019 13:32



Новим секретарем Білоцерківської міськради став Василь Савчук


Василь Савчук

На позачерговій сесії, шляхом таємного голосування Василя Савчука було обрано секретарем Білоцерківської міської ради

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина».

Раніше «Моя Київщина» повідомляла про звільнення з посади секретаря Білоцерківської міської ради Свободівця Вадима Кошеля. Зокрема, про те, що на найближчому засіданні сесії міської ради депутати ймовірно голосуватимуть за призначення екс-мера Білої Церкви Василя Савчука секретарем міської ради.

Напередодні засідання громадські активісти міста висловили своє обурення відносно такого призначення та нагадали Василю Савчуку його членство у партії Регіонів.

Враховуючи думку більшості депутатів, міський голова поставив на розгляд депутатів питання про таємне голосування, за результатами якого секретарем міської ради було обрано Василя Савчука.

Сам Василь Савчук взяв слово, аби подякувати головам фракцій та міському голові за довіру, а також висловив сподівання на спільну роботу, не дивлячись на невдоволення окремих представників громадськості :

«До моєї персони останнім часом багато уваги і багато вилито бруду, але тих людей чомусь сьогодні немає в раді. Для мене ця робота не нова і мені не соромно за мою роботу. Я хотів би попрацювати на цій посаді, що б консолідувати депутатський корпус та міського голову. До виборів ще є час, а місто повинно рости і розвиватися зараз».

Варто зазначити, що представники фракції «Свобода» у голосуванні участі не брали, оскільки вважають, що таємне голосування за звільнення секретаря міськради Вадима Кошеля відбулось із порушеннями регламенту.

Читайте також: