Невідомі кинули пляшки з запальною сумішшю біля офісу та будинку Тарути в Києві

15 февраля, 2018 14:40Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганства біля громадської приймальні позафракційного народного депутата України, колишнього голови Донецької обласної державної адміністрації (березень-жовтень 2014 року), засновника партії «Основа» Сергія Тарути на вулиці Ярославів Вал у центрі Києва.

Як розповіли агентству «Інтерфакс-Україна» в прес-службі ГУ Нацполіції в Києві, двоє невідомих уночі кинули півлітрову пляшку з легкозаймистою речовиною біля офісу громадської приймальні.

«Займання не було, ніяких пошкоджень немає», — зазначили в главку.

За цим фактом, як розповіли в столичній поліції, відкрито кримінальне провадження за статтею 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

Водночас народний депутат С.Тарута підтвердив цей факт. Він також повідомив агентству «Інтерфакс-Україна» про напад на його будинок із використанням пляшок із запальною сумішшю.

«Минулої ночі відбувся спланований, добре організований напад із використанням пляшок із запальною сумішшю одночасно на мій офіс і будинок у Києві. Вважаю це актом грубого тиску з боку тих, кого лякає моя політична діяльність, спрямована на злам корумпованої системи», — сказав народний депутат.