«Не забудемо страшну ціну»: у Києві керівництво держави вшанувало пам’ять полеглих у Другій світовій – включення (Відео)

Май 9, 2020 10:08Сьогодні, 9 травня, в Україні день перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На державному рівні його відзначають з 2016 року, він замінив «День Перемоги». У Києві пам’ять полеглих у Другій світовій війні з самого ранку вшанував Президент. Він поклав квіти біля Вічного вогню у парку Слави.

За темою

>

На відміну від Москви, ми поважаємо внесок усіх народів – Порошенко про перемогу над нацизмом у Другій світовій

Окрім того, під час робочої поїздки на Закарпаття, Володимир Зеленський відвідав меморіальний комплекс «Пагорб Слави» з могилами воїнів, які загинули в боях за визволення України від нацистських окупантів у Другій світовій війні. Президент поклав квіти до Вічного вогню та вшанував пам’ять загиблих.

«На Закарпатті завершилося вигнання загарбників. Ми ніколи не забудемо страшну ціну цієї перемоги. Для вшанування подвигу кожного, хто наближав перемогу, – головне не гучність, а щирість. І наша перемога – в кожного в серці», – зазначив Володимир Зеленський.

Ще о 7-й ранку до вшанувань долучилися парламентарі. Зокрема Голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

«Ми повинні пам’ятати ті уроки історії, які були і пам’ятати тих людей, які зробили дуже багато для того, щоб ми з вами сьогодні могли і вільно спілкуватися, і мати роботу, і жити на рідній землі. Хтось віддав за це життя, хтось здоров’я, хтось багато років, відновлюючи нашу країну після війни», – заявив спікер.

До меморіалу вже приходять родичі загиблих аби покласти квіти та вшанувати їх хвилиною мовчання.

Навколо парку «Слави» кордон з національної поліції та муніципальної варти, також звели паркан. Службовці контролюють кількість людей, які перебувають у парку, а також контролюють ситуацію аби не допустити можливі провокації.

До парку запускають по дві людини. У охочих завітати до меморіалу обов’язково має бути захисна маска. Територію парку від самого ранку обробляють дезинфікуючими засобами.

Читайте за темою