Наркодилер з “Хімпрому” їде додому: члена наркокартелю відпустили під домашній арешт

7 ноября, 2019 21:48Київський апеляційний суд випустив Владислава Шумського під домашній арешт. Це один з основних членів міжнародного наркокартелю «Хімпром». 

Владислав Шумський. Фото: «СтопКор»

«В судовому засіданні стосовно обвинуваченого Шумського захист зіслався на укладену ним з Генеральною прокуратурою угоду. Прокурор визнав угоду про співпрацю Шумського зі слідством та підтримав апеляцію адвокатів. Захист просить замість тримання під вартою цілодобовий домашній арешт!» – передає деталі із зали суду активіст ГО «Стоп корупції» Роман Литвин.

Місце, за яким Шумський відбуватиме домашній арешт – адреса проживання його цивільної дружини в Києві.

Примітно, що після резонансного затримання членів наркокартелю під назвою «Хімпром» ділки виходять на волю під заставу, їм пом’якшують міру запобіжного заходу. На захист наркодилерів працює одночасно по кілька адвокатів, послуги яких коштують дорого. Також ділки, які сидять в СІЗО, знаходять по 2 мільйони гривень для внесення застави.

Київський апеляційний суд випустив Шумського під домашній арешт. Фото: «СтопКор»

«Громадські активісти помітили тенденцію, що слухання справ постійно затягується або переноситься. Судові інстанції завалені скаргами від захисників «Хімпрому», – додають у «Стоп корупції».

Нагадаємо, що транснаціональне угруповання, у лавах якого громадяни Росії, протягом чотирьох років продавало наркотики через інтернет-сайти та чат-боти в «Telegram». Гроші, зароблені злочинним шляхом, торговці інвестували в нерухомість та бізнес по всьому світу. Йдеться про десятки мільйонів доларів.

Злочинна організація відома як «Хімпром». Вона нараховувала близько 1000 осіб. Переважна більшість – громадяни РФ.

Читати також:

Поділитись

Коментарі