Нардеп Тищенко заявив, що підтримка киян надихнула його на участь в праймеріз на пост мера Києва

Июнь 3, 2020 11:48Парламентар від партії «Слуга народу» Микола Тищенко готовий висунути свою кандидатуру в праймеріз на пост голови Київської міської держадміністрації. Про своє рішення нардеп повідомив на своїй сторінці в Інстаграм.

Його рішення пов’язане з «потужною» підтримкою киян, яку, за його словами, він відчуває як столичний мажоритарник і не хоче підводити своїх виборців. Публікація з’явилася в соціальній мережі ввечері 2 червня. Тищенко заявив, що «незалежно від того, хто переможе серед нас, перемогу, перш за все, отримають кияни, які підтримають партію «Слуга народу» на виборах до Київради та кандидата на посаду міського голови». Також Тищенко повідомив, що виступає «за нові підходи, нові і чесні правила, за нові ідеї і смисли».

Раніше повідомлялося, що після праймеріз кандидатів від «Слуги народу» на пост мера Києва, в яких братимуть участь від 4 до 6 осіб, фракція визначиться з остаточним переліком на окремому засіданні. Про це РБК-Україна заявив перший заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко, зазначивши, що після праймеріз кількість потенційних кандидатів скоротиться до 2-3, а головного кандидата вибере особисто Володимир Зеленський.

Варто нагадати, що головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко не виключив можливості своєї участі в боротьбі за крісло столичного мера. Про це він сказав в ефірі телеканалу Zik.