Нафтогаз порадив Кличкові подбати, щоб кияни «не опалювали повітря»

Октябрь 24, 2019 06:40«Нафтогаз України» прокоментував заяву Віталія Кличка про початок підключення житлових будинків Києва до опалення з 25 жовтня.

Відповідний коментар «Нафтогаз України» розмістив у Facebook.

«Не хочемо псувати настрій пану Кличку, але за прогнозом погоди ще тиждень буде тепла погода. Найближче похолодання у наступний вівторок — буде до +8, а вже у понеділок (4.11) прогнозують до +11», — йдеться в дописі.

До того ж, нагадують у компанії, з наступного тижня розпочинаються шкільні канікули й опалювати порожні класи немає сенсу.

У такій ситуації в Нафтогазі радять підходити до початку опалювального сезону вибірково: «Ми розуміємо хвилювання за температурний режим у лікарнях та садочках, але, можливо, варто підійти до підключення вибірково. Щоб кияни могли зекономити свої кошти і не опалювати повітря».

Читайте також: Стало відомо, коли будинки киян підключать до тепла

Як повідомлялося, Віталій Кличко заявив про намір розпочати підключення житлових будинків Києва до опалення з 25 жовтня.

«Хочу попередити, що наша система центрального опалення найбільша в Європі, і для того, щоб почала працювати на всю потужність, нам потрібно десь 10 днів. Але 25 жовтня, вже починаємо опалювальний сезон”, — сказав мер столиці.