Нацполіція підрахувала, що київські водії стали уп’ятеро дисциплінованішими

3 августа, 2020 23:08За два місяці роботи камер відеоспостереження на дорогах столиці кількість порушень знизилася у п’ять разів, водії стали більш дисциплінованими і відповідальними.

Про це розповів у інтерв’ю «Главкому» Олексій Білошицький, заступник начальника Департаменту патрульної поліції. Він вказав, що в середньому зараз камерами щодня фіксується 12 тисяч порушень, а це значно менше проти 58 тисяч у перший день роботи автофіксації. «Однозначно, це для нас позитивний результат: ми можемо констатувати, що швидкість знижується, порушувати стають менше. Водії стають більш дисциплінованими, відповідальнішими», – вважає Білошицький.

Нагадаємо, 1 червня у Києві запрацювала система автофіксації порушень правил дорожнього руху. Правопорушення в столиці фіксують 20 камер.

Запуск системи в експлуатацію очікувався з 1 травня, однак Міністерство внутрішніх справ перенесло його через карантинні обмеження.

Відео- і фотофіксацію запровадили через зростання кількості ДТП. В уряді повідомили деталі про відеофіксацію порушень ПДР.