Начальник управління поліції Сумщини влаштував стрілянину у потязі

Март 10, 2018 17:40Начальник управління захисту економіки Нацполіції Сумської області Микола Сич застосував вогнепальну зброю у поїзді Київ-Одеса.

Про це повідомило видання Odessa-online з посиланням на власні джерела.

Згідно з повідомленням, поліцейський перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Під час з’ясування стосунків у вагоні він дістав травматичний пістолет і відкрив стрілянину. Конфлікт стався у вагоні незадовго до прибуття поїзда на залізничний вокзал Одеси.

«Залишити вагон на вокзалі п’яний поліцейський начальник виявився не в змозі і разом з ним поїхав на «відстій», — пише видання.

Департамент захисту економіки Нацполіції у коментарі «Українській правді» підтвердив факт інциденту.

«За інформацією, оприлюдненою у ЗМІ, ухвалено рішення про проведення службової перевірки. За яких обставин і що саме сталося, поліція буде з’ясовувати — наскільки викладена у ЗМІ інформація достовірна і відповідає дійсності. Сказати, що все було саме так, як викладено — наразі ми не можемо. Про завершення перевірки буде повідомлено додатково», —  повідомили в поліції.

Зазначимо, сумське видання «Данкор Онлайн» повідомляло, що призначення Сича на посаду керівника УЗЕ у листопаді 2016 року викликало низку акцій протесту.  До призначення на посаду у сумському управлінні поліції Сич працював у Запоріжжі, де його призначення також бойкотували.