Начальник поліції Київщини Нєбитов взяв участь у Міжнародній конференції з антикорупційного питання

Декабрь 14, 2019 19:40Начальник поліції Київщини Нєбитов взяв участь у Міжнародній конференції з антикорупційного питання


Фото з місця події

У четвер, 12 грудня, керівник поліції Київської області Андрій Нєбитов взяв участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції під назвою «Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі»

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на сторінку «Поліція Київської області» у Facebook.

Мета конференції, яка була присвячена Міжнародному Дню боротьби з корупцією, — це фахове обговорення проблем законодавчого забезпечення та практичного здійснення правоохоронними органами превентивних антикорупційних заходів, протидії корупційної злочинності.

До участі у конференції були запрошені провідні вітчизняні та іноземні експерти, вчені, представники профільних комітетів ВРУ та КМУ.

Наприкінці заходів ректор Національній академії внутрішніх справ Володимир Чернєй від свого імені вручив очільнику поліції Київщини Андрію Нєбитову почесну грамоту за вагомий особистий внесок у розбудову правової держави.

Також нагадаємо, що 6 грудня у Головному управлінні поліції Київщини відбулась нарада з підбиття підсумків за 11 місяців цього року.

Читайте також: