НАБУ розпочало розслідування за фактом незаконного штурму слідчими ДБР Музею Гончара – адвокат Порошенка Ігор Головань

30 сентября, 2020 18:24Національне антикорупційне бюро України розпочало досудове розслідування за фактом незаконного штурму й обшуку слідчими ДБР Музею Гончара.

Про це повідомив адвокат п’ятого президента Петра Порошенка Ігор Головань. Він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook відповідне повідомлення НАБУ та витяг з ЄРДР.

«Примушуємо розслідувати протиправні дії слідчих ДБР і прокурорів, вчинені під час ганебного штурму Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара», – пише Ігор Головань.

«Національне антикорупційне бюро України на виконання ухвали Вищого антикорупційного суду розпочало досудове розслідування за фактом вчинення слідчими ДБР у музеї незаконного обшуку. Факт обшуку і незаконність його здійснення встановлена Київським апеляційним судом», – нагадав адвокат п’ятого Президента України.

Як відомо, 26 травня спецназ ДБР штурмом увірвався до Музею Івана Гончара, де раніше п’ятий президент Порошенко презентував картини з родинної колекції. Силовики пошкодили майно музею і викрали митні декларації. Обшук слідчими ДБР Музею Гончара був визнаний незаконним у судовому порядку.

Адвокат Ілля Новіков про повторний арешт картин Порошенка: коли керівник держави не визнає своїх помилок і забороняє «давати задню» – це стилістика Путіна.

НА ВИСТАВКУ КАРТИН З КОЛЕКЦІЇ ПОРОШЕНКІВ ПРИЙШЛА РЕКОРДНА КІЛЬКІСТЬ ЛЮДЕЙ — ДИРЕКТОР МУЗЕЮ ГОНЧАРА

Нагадаємо, 6 серпня Київський апеляційний суд визнав незаконним арешт картин з родинної колекції Порошенків.

Родина п’ятого президента України і лідера «Європейської Солідарності» Петра Порошенка та Марини Порошенко подякували людям, які відвідали у Музеї Гончара виставку картин світових художників, творчість та життєвий шлях яких були безпосередньо пов’язані з Україною.

Також слідкуйте за «Прямим» у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.