Набережну озера Сонячне заполонили МАФи

Июнь 12, 2019 20:24Відразу кілька депутатів Київради звернулися до Київського міського голови Віталія Кличка з проханням зупинити засилля торгових тимчасових споруд біля озера Сонячне в Дарницькому районі.

Крім того, що МАФи швидше за все стоять незаконно, їх власники ще й залишають після себе купи сміття. Обурює таке розміщення торгових точок ще й тим, що в минулому році Київрада надала території навколо Сонячного статус парку, але з його створенням столична влада чомусь не поспішають.

Депутат Київради Дмитро Стрижов у своєму депутатському зверненні повідомив Київського міського голову Віталія Кличка про раптову та масову появу МАФів на набережній озера Сонячне. Наразі один з киян опублікував на своїй сторінці в соцмережі Facebook відео, на якому видно масову установку торгових МАФів на зеленій зоні біля озера з боку вул. Драгоманова. А в коментарях місцеві жителі поскаржилися на купи сміття, які залишають після себе власники цих тимчасових споруд (ТС, кіоски, МАФи).

Стрижов нагадав Кличко, що 22 березня 2018 року Київрада ухвалила рішення про надання території навколо озера Сонячне статусу парку. Згідно з тим рішенням, територія повинна бути передана на баланс КП «СЗН Дарницького району». Дмитро Стрижов закликав Віталія Кличка перевірити законність розміщення МАФів біля озера Сонячне та надати інформацію про те, на якій стадії знаходиться відведення земельної ділянки та розробка проектно-кошторисної документації для створення парку навколо озера.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про фальшиві квитки, що знайшлися у громадському транспорті у столиці.