На в’їздах до Києва облаштують КПП, всім мірятимуть температуру

Апрель 4, 2020 22:40У столиці України, аби запобігти поширенню гострої коронавірусної хвороби COVID-19, діятимуть нові протиепідемічні обмеження. Відповідні зміни зафіксовані у розпорядженні керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Миколи Поворозника, повідомляється на сайті КМДА. Розпорядження оприлюднене у суботу, 4 квітня. За словами Поворозника, нові обмеження починають діяти з 6 квітня. 

Так, новою редакцією розпорядження встановлені особливі умови в’їзду та виїзду з міста для громадян і транспортних засобів. Відповідно до них, на в’їздах і виїздах із міста Києва створюються контрольно-пропускні пункти. Водії та пасажири транспортних засобів відтепер в обов’язковому порядку мають проходити при в’їзді на територію Києва термометрію.

Читайте також: Карантин: влада Києва переходить від попереджень до покарань

Не допускається в’їзд на територію Києва громадян без проведення термометрії на КПП, громадян із ознаками гострих респіраторних захворювань, крім випадків направлення на обсервацію, госпіталізацію, або самоізоляцію таких громадян.

Також, згідно з розпорядженням, термометрію можуть проводити у закладах продовольчої торгівлі. Забезпечення вхідного санітарного контролю здійснюється шляхом візуального огляду (загальний стан, ознаки лихоманки, наявність ознак гострого респіраторного захворювання). У разі необхідності можливе проведення температурного скринінгу (вимірювання температури тіла безконтактним термометром, за наявності).

Читайте також: Кличко: Київ поки не відкриватиме ринки, продуктів у супермаркетах достатньо

У разі виявлення особи із ознаками ГРЗ, підвищеною температурою тіла її не допускатимуть до відвідування закладів та скеровуватимуть до закладу охорони здоров’я за місцем обслуговування.

«Із понеділка, 6 квітня, у столиці, як і в інших містах України, почнуть діяти нові обмеження, затверджені постановою уряду №211. Також міська влада затвердила новий перелік заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої коронавірусної хвороби COVID-19. Я розумію, що більшість обежень можуть здаватися незручними, та зараз йдеться про здоров’я та життя тисяч киян. І це той момент, коли все залежить від кожного з нас. Тому будьмо свідомими та відповідальними», — пояснив керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Києві Микола Поворозник.