На Солом’янці проведуть фестиваль на підтримку тварин з притулку

Сентябрь 11, 2019 14:08PET Fest – сімейне свято на підтримку тварин з притулків. У Києві та області багато притулків, підопічні яких дуже мріють стати домашніми улюбленцями. На дебютному фестивалі у кожної тварини з’явиться шанс відчути турботу та сімейне тепло завдяки Вам.

Учасників, відвідувачів фестивалю та запрошених зіркових гостей PET Fest об’єднає загальна мета – створити справжнє свято добра і піклування про бездомних тварин, собак і котів, які шукають відповідальних господарів.

Для гостей готують насичену розважально-концертну програму: — корисні семінари для власників домашніх тварин та потенційних господарів тварин з притулків;- лекції від професійних ветеринарів;- виступи дитячих колективів;- конкурси для дітей та дорослих;- благодійний фотопроект «Зігрій своє серце теплом любові до тварини»;- фотозона для гостей фестивалю;- благодійна фотосесія для тварин з притулків;- показові виступи та виступи колишніх підопічних притулків зі своїми господарями;- благодійний ярмарок на допомогу притулкам;- ярмарок від партнерів фестивалю;- а на десерт усіх гостей чекає вечірній кінопоказ під відкритим небом, фільм «Белль і Себастьян».

На святі буде куточок допомоги притулкам, куди кожен може принести корм, амуніцію та інші речі на потреби тварин з притулків.

Сімейний фестиваль PET FestКоли: 14 вересня 12:00 – 22:00.Де: парк Відрадний.Вхід вільний.

Важливі новини та перевірена інформація в Telegram і Facebook.