На Саксаганського під шаром вивісок “відкопали” вікно та знайшли орендаря, який дбатиме про фасад історичної будівлі

7 апреля, 2021 16:17На вулиці Саксаганського, 123 під час демонтажу було виявлено 3 рівні старих вивісок, під якими виявилось вікно.

Про це повідомили в Управлінні з питань реклами КМДА.

“High Level! Відкопали пра-пра-пра-вивіску. Якщо в льодовиках зберігається історія нашої планети, то десь на Саксаганського, 123 – історія бізнесування в одному приміщенні. Вчора під час демонтажу ми наче побували на розкопках артефактів. Вивіску знімали в кілька підходів і кожного разу наші демонтажники під знятою конструкцією знаходили новий шар вивіски!“, – розповіла про “розкопки” директорка Управління Оксана Поліщук.

Загалом, за її словами, було три рівні вивісок. А під ними виявивлось забуте вікно. Вчора, фахівці підприємства “Київраклама” розібрали всі непотрібні конструкції на фасаді цього будинку.

“Приміщення вивіски-капусточки нарешті знайшло орендарів, яким не байдуже до зовнішнього вигляду будинку та власного закладу. Вони позитивно налаштовані до змін, і хочуть розмістити стильну вивіску з дотриманням дизайн-коду міста! А ще раді появі вікна“, – зазначила Оксана Поліщук.

Додала, що тепер у цьому приміщенні буде магазинчик.

Нагадаємо, нещодавно комунальники звільнили Інститутську вулицю від 57 “неправильних” рекламних вивісок. Фасади будинків на вулиці в Печерському районі очистили від незаконних рекламних вивісок.

Фото: Фейсбук