На Контрактовій хочуть зробити лише один вихід з метро (фото)

Июнь 13, 2019 07:24Архітектори показали проект реконструкції виходу з метро

Контрактова площа

Бюро ініціативної архітектури GA оприлюднило проект реконструкції виходу з метро «Контрактова площа». Згідно з концепцією, тут з’явиться пішохідний пандус із соціальним хабом.

За словами авторів проекту, зараз нагромадження зупинок транспорту, виходів із метро та підземних переходів створює вкрай незручний лабіринт.

Дослідження показало, що достатньо одного виходу з метро. Тож круті сходи і вузькі виходи буде демонтовано. Натомість залишать один вихід із метро у вигляді пандусу. Пандус вестиме до Контрактового саду. Довжина складатиме 41 метр, а ухил — 8%.

Частину сходів перетворять на амфітеатр. Захід на пандус буде можливим із двох боків. На ньому ростимуть чотири дерева. На протяжній підпірній стінці буде відображено історію Подолу.

Пандус облицюють цеглою, бетонними панелями, гідроізоляцією та деревом. У переході біля пандусу облаштують громадські вбиральні. Також проект реконструкції Контрактової площі передбачає туалети на першому поверсі Гостиного двору.

Через Контрактову пролягатимуть дві велодоріжки, які сполучатимуть Вали з Поштовою площею. Велодоріжки промаркують металевими шайбами, щоб відмежувати велосипедний рух від пішохідного. Також встановлять 30 простих велостійок.

Джерело:
3m2

Интересные новости:

13.06.2019


507

Инвестиции рассчитаны до конца 2020 года…

13.06.2019


422

В Мінрегіоні знову заговорили про проект «Київ-Сіті»…

13.06.2019


884

Будівництво найбільшого аркового мосту Європи помалу йде до завершення?…

13.06.2019


428

Одна из составляющей тарифа — коэффициент класса грузов, который Украине достался в наследие о…