На Київщині зупинили двох нетверезих трактористів

Май 8, 2020 10:40На території Київської області правоохоронці зупинили та відсторонили від керування двох п’яних трактористів. Про це повідомляє пресслужба Патрульної поліції Борисполя, пише agronews.ua.

Першого водія інспектори зупинили за порушення правил дорожнього руху, 4 травня близько 11-ї години ранку, на 91-кілометрі автодороги М-03 “Київ – Харків – Довжанський”. Під час спілкування та перевірки документів поліцейські виявили у водія трактора МТЗ-82.116 ознаки алкогольного сп’яніння. 51-річний чоловік погодився пройти огляд на місці зупинки. Результат – 1,1 проміле.

Незабаром, увагу патрульних привернув трактор БЕЛАРУС-82.1, оскільки його водій під час зміни руху не ввімкнув показник повороту. Інспектори зупинили трактор і під час спілкування виявили ознаки алкогольного сп’яніння у керманича. 32-річний водій також погодився пройти огляд на місці зупинки. Результат – 0,51 проміле.

На обох водіїв поліцейські склали відповідні адміністративні матеріали та відсторонили їх від керування. А їх транспортні засоби передали під розписку тверезим водіям.

Патрульні Борисполя наголошують, алкоголь та кермо несумісні! Керуйте відповідально!