На Київщині військовий офіцер попався на хабарі 3 тисячі доларівУ Білій Церкві затримали військового за отримання хабара 3 тисячі доларів

Задокументували злочин військового офіцера слідчі Білоцерківського відділу поліції за процесуального керівництва військової прокуратури Білоцерківського гарнізону Центрального регіону України та оперативного супроводження Управління захисту економіки Черкащини.

Про це повідомили у поліції Київської області.

Помічник командира з матеріально-технічного забезпечення однієї з військових частин Черкащини вимагав та отримав хабара в розмірі 3 тисячі доларів в інтересах посадових осіб КЕВ Білої Церкви за погодження та передачу в оренду на користь ТОВ «Черкасибіопаливо» індивідуально-визначеного військового майна – будівлі військового містечка Уманського гарнізону.

Зараз військовий офіцер затриманий у порядку ст. 208 КПК України. Тривають  процесуальні дії, готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу  України, клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Вирішується питання щодо відсторонення військовослужбовця від займаної посади.

Також поліція зараз встановлює причетних до вимагання неправомірної вигоди посадових осіб КЕВ міста Біла Церква.

Читайте ще:  Спортивна Васильківщина: легкоатлетична спартакіада зібрала понад 370 учасників

А поделиться?