На Київщині вчительку з Ірпеня визнали найкращою серед усіх (ФОТО)

Октябрь 10, 2018 19:24На Київщині вчительку з Ірпеня визнали найкращою серед усіх (ФОТО)

Днями Діана Левицька учитель початкових класів Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи №12  отримала відзнаку  в номінації «Нова генерація педагогів Нової української школи» 

Про це повідомляє «Моя Київщина» із посиланням на «Ірпінський Вісник».

«Зіркових» педагогів області оцінювали в 13 номінаціях. Переможців нагороджували голова Київської обласної держадміністрації Олександр Горган і директор департаменту освіти та науки ОДА Віра Рогова.

Також освітян Київщини привітали з професійним святом представники Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук, обласної організації Профспілки працівників освіти і науки, Національного олімпійського комітету та інші почесні гості.  

Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу «Моя Київщина» у Facebook.

Також нагадаємо, що з нагоди Дня працівника освіти, вийшов указ про відзначення нагородами людей, що працюють в освітянській сфері. 

«Коли ми ставимо завдання економічного процвітання України, ми повинні розуміти, що наш добробут закладається не лише створенням нових робочих місць, залученням інвестицій… Він, у першу чергу, закладається в школах, у серцях та інтелекті дітей, яких ми виховуємо сьогодні. Економіка країни формується в школах. Тому економічного процвітання можна досягнути через підтримку освіти. І це не порожні слова. Для порівняння: у 2016 році на освіту в області було передбачено 1 млрд 600 млн грн, у 2017-му – вже 3 млрд 600 млн грн, а в 2018-му – 4 млрд грн», – заявив під час нагородження Олександр Горган.

Читайте також: