На Київщині судитимуть чоловіка, що вчинив розпусні дії щодо своєї 4-річної донькиЧоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно 36-річного чоловіка, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 2 ст. 156 КК України (вчинення розпусних дій батьком щодо малолітньої особи). Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Установлено, що після розлучення батьків 4-річна дівчинка проживала з матір’ю. Однак, у визначені рішенням суду дні дитина мала право на побачення із батьком.

Так, у червні поточного року чоловік привів малолітню доньку до квартири своєї знайомої у м. Біла Церква, де вступив у статевий зв’язок з двома жінками на очах у своєї доньки, посягаючи таким чином на нормальний розвиток малолітньої дитини і негативно впливаючи на її психіку.

Наразі прокуратурою затверджено та скеровано обвинувальний акт до суду для розгляду по суті.

Чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Як повідомлялося, у Києві судом оголошено обвинувальний вирок та засуджено до реальної міри покарання 49-ти річного чоловіка, який вчиняв розпусні дії відносно малолітньої дівчинки.

А поделиться?