На Київщині чоловік зазнав обмороження, живучи в землянціНа Київщині чоловік зазнав обмороження, живучи в землянці
Автор Visnik, Опубліковано: Січень 18th, 2018

Землянка

Як повідомила заступник головного лікаря Переяслав-Хмельницької ЦРЛ Лариса Кузьменчук, на стаціонарному лікуванні перебуває 218 хворих. У пологовому відділенні – сім жінок і четверо немовлят. У реанімаційному відділенні продовжують рятувати життя 53-річній мешканці Поліг-Вергунів, у якої гостре порушення мозкового кровообігу. Її стан поліпшується. З подібним діагнозом потрапив туди й 45-річний переяславець. 18-річного хлопця із міста госпіталізували до “реанімації” у стані наркотичного сп’яніння, а 35-річну жінку із Борисівни – з отруєнням чадним газом. Реанімаційна допомога надавалася і двом її донькам (6 і 7 років), які зазнали легшого отруєння. Цих малих пацієнток уже переведено до дитячого відділення.

У четвер, 11 січня, ввечері до хірургічного відділення із переохолодженням тіла, обмороженням обох стоп та пневмонією потрапив 63-річний переяславець, який проживає у землянці в дачному кооперативі міста. Цей горе-пацієнт із подібними недугами лікувався тут і минулої зими: кілька років тому він зазнав ампутації пальців ступні.

У неділю, 14 січня, вночі  до реанімаційного відділення із нападом задухи та гнійним плевритом потрапила 42-річна жінка ромської національності, яка зі своїми п’ятьма дітьми тимчасово проживає у Єрківцях. Після того, як її стан покращився, її було переведено до хірургічного відділення. Лікування вона отримує повністю за рахунок медзакладу.

У середу, 17 січня, у супроводі представників соціальних служб до реанімаційного відділення було доставлено дівчинку із міста, якій 1 рік і 3 місяці. В неї діагностували тяжку пневмонію. А ось її 5-річного братика із бронхітом, а 7-річного – із ГРЗ – ушпиталили до дитячого відділення.

Записала Олена МАТВІЄНКО

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

А поделиться?