На Київщині через підпал трави ледь не згоріло село (ФОТО)

Сентябрь 11, 2019 22:00На Київщині через підпал трави згоріла частина села. Про це повідомляється на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

«На околиці с. Любимівка Вишгородського району сталося загорання сухої трави з розповсюдженням вогню на приватні господарські споруди та житлові будинки. О 18:30 пожежу локалізовано. Жертв та постраждалих немає», – говориться в повідомленні.

Подію прокоментував голова ДСНС Микола Чечоткін на своїй сторінці в Facebook:

«У підсумку, на 18:30 маємо знищені вогнем 3 житлових будинки, 3 господарські будівлі на загальній площі 700 кв. метрів, авто. Маємо також і причину: разом зі сміттям люди ледь не спалили населений пункт. На цих фото – наслідки такого кричущого недбальства, безвідповідальності та безкарності», – написав він.

І додав:

«Етика державного службовця не дозволяє мені висловити свої думки тими словами, які найкраще описали б те, як у пожежонебезпечний період люди здогадалися господарювати випалюванням сміття. Тож, не Тільки як Голова Служби, а й просто як людина, що з болем бачить як горить моя країна, я закликаю громадян схаменутися і перестати палити наші природні надбання та свої ж домівки!».

Фото: Facebook/Микола Чечоткін

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що через підпали трави гинуть птахи.