На Київському водосховищі шукають двох чоловіків, які провалилися під кригуУ Київській області проводиться пошук двох чоловіків, які у п’ятницю провалилися під кригу на Київському водосховищі.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

«11 січня о 16:15 до оперативно-диспетчерської служби Іванківського району надійшло повідомлення від національної поліції про те, що поблизу с. Страхолісся під час катання на снігу по Київському водосховищу провалилися під кригу три чоловіка, один врятувався самостійно, а двоє вибратися на поверхню не змогли», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 12 січня розпочато пошукову операцію, до якої залучено рятувально-водолазне відділення з м. Вишгород, водолазну групу Мобільно-рятувального центру ДСНС України, рятувальників з м. Чорнобиль та Іванківського підрозділу ДСНС. Також свою допомогу у пошуках надає національна поліція та чоловік, який зміг врятуватися самостійно. Наразі до пошуку зниклих залучено 27 чоловік особового складу ДСНС та два катери на повітряній подушці «Марс».

Читайте також: На Полтавщині із заметів витягли півсотні вантажівок, 4 автобуси та 2 «швидкі»

За уточненою інформацією, орієнтовна відстань від місця провалу під кригу до берега складає 2 кілометра, за інформацією рибалок орієнтовна глибина — 10 метрів.

А поделиться?