На Броварщині тривають пошуки потонулого у річці Десна 14-річного хлопчини

Июнь 12, 2019 16:408 червня, родина з Броварського району відпочивала на березі річки Десна, святкуючи день народження матері.

Двоє синів віком 14 та 12 років відійшли від місця відпочинку родини приблизно на 200 метрів вверх за течією. Там неповнолітні вирішили перейти річку вбрід до острова посеред русла. Переходячи старший хлопець послизнувся і почав тонути. Молодший брат кинувся його рятувати і сам почав тонути.

Ситуацію помітив з берега рибалка, 59-річний киянин. Він кинувся рятувати дітей, почергово підіймаючи їх над водою і намагаючись доправити до берега. В результаті вдалося врятувати меншого брата. Пошуки 14-річного хлопця тривають. Вирішується питання про внесення відомостей за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань, повідомляється у групі Пухівка-News live.

Поліція закликає громадян уважно і відповідально ставитися до відпочинку дітей біля води. Батькам і рідним неповнолітніх слід пояснювати їм правила поведінки на воді, не відпускати дітей далеко від себе, постійно тримати в полі зору. Бажано обирати для відпочинку спеціально обладнані місця, уникати місць з необстеженим дном, оскільки там можуть виявитися небезпечні перешкоди (тверде дно, уламки будівельних свай, металеве сміття тощо). У разі підозри на нещасний випадок слід негайно повідомити рятувальників та поліцію.

З метою запобігання загибелі людей на воді та профілактики порушень правил безпечного поводження на водних об’єктах, працівниками Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, спільно з представниками відділу з питань надзвичайних ситуацій Броварської РДА проведено рейд стихійних місць відпочинку по річці «Десна» Броварського району.

Фото 5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України

В ході проведення рейду відпочиваючим доводились основні причини загибелі людей на водних об’єктах та правила безпечної поведінки і способи надання допомоги потерпілим на водоймах.

Фото 5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України

Дорослим рекомендували регулярно проводити роботу з дітьми, розповідаючи про правила безпечної поведінки на водоймах, та не відпускати дітей без нагляду до водоймищ.