На Білу Церкву очікує серйозний веломарафон

Март 11, 2018 13:40На Білу Церкву очікує серйозний веломарафон

10 червня 2018 у Білій Церкві відбудуться Перші міжнародні велозмагання «ВелоСОТКА Біла Церква-2018» — веломарафон для всіх бажаючих жінок і чоловіків, дистанцією 100 км в форматі шосейних гонок

Про це повідомляє «Моя Київщина» з посиланням на сайт IDBC

Проведуть дуже важливе для велоспорту і здоров’я нації масовий захід в тісній співпраці: громадська організація «Біла Церква Туристична», Білоцерківський клуб ветеранів велоспорту «ВИРАЖ», Федерація велосипедного спорту України за підтримки Білоцерківської міської ради.

Метою змагань, крім популяризації екологічного виду транспорту — велосипеда і здорового способу життя є надання спортсменам, мандрівникам і любителям велоспорту можливості вдосконалити спортивну майстерність. Крім того, змагання мають на меті розвитку туризму в Білій Церкві, екологічної просвіти через залучення людей до видів активного відпочинку, що не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Фактичний час проведення велогонки: з 09:00 до 16:00. Стартує велоСОТКА в Білій Церкві по вулиці Ярослава Мудрого, від міської ради (церемонія відкриття о 8:30). Лідерів будемо зустрічати орієнтовно о 15:30.

Дистанція змагань Велосоткі 2018 пролягатиме за таким маршрутом:

Читайте також: