На Банковій відбувся мітинг на підтримку Стерненка

30 мая, 2021 19:56У центрі Києва, на Банковій зібралися учасники акції на підтримку Сергія Стерненка «Покажіть нам справедливість».

На площі перед Офісом президента зібралися кілька сотень людей.

Слід зазначити, що з обох сторін Банкової стоять поліцейські.

Поліція перевіряє вміст рюкзаків і сумок у тих, хто прийшов на акцію.

Біля ОП встановлено тимчасовий металевий паркан, за яким стоять поліцейські та нацгвардійці.

Учасники акції розмістили перед центральним входом в Офіс президента невелику інсталяцію у вигляді колажу, на якому зображений портрет, що складається з половини обличчя Зеленського та Олександра Лукашенка.

Основні меседжі, які лунали під час акції стосувалися того, що на апеляційний суд одеської області чиниться безпрецедентний тиск для того, щоб колегія суддів залишила в силі вирок Стерненку.

Учасники акції закликали президента втрутитися, щоб не допустити тиску на суддів. Вони заявили, що розраховують лише на одне справедливе рішення від суду — зняття всіх звинувачень проти Стерненка і виправдувальний вирок для нього.

За словами учасників акції, якщо Стерненко залишать за ґратами та визнають винним, це буде означати відсутність справедливості й те, що суд прийняв рішення під політичним тиском.

Учасники акції заявили, що сподіваються завтра побачити Стерненка на свободу, в іншому випадку вони пообіцяли знову зібратися завтра ввечері на Банковій і діяти вже іншими методами.

Зараз люди вже починають розходитися з-під Офісу президента.

Акція пройшла мирно. Учасники акції цього разу не запалювали фаєри, а обмежилися лише плакатами та банерами переважно сатиричного напрямку на адресу глави МВС Арсена Авакова, а також закликами до Зеленському не ставати диктатором. Багато плакатів було на підтримку Сергія Стерненка.