Музей науки на ВДНГ знову відкритий для групових відвідувань

25 января, 2021 15:4825 Січня 2021, 14:26

Заклад відновлює роботу після карантину.

Музей Науки на ВДНГ відсьогодні, 25 січня, відновлює роботу в режимі групових візитів за попереднім записом. Про це повідомляє Facebook-сторінка закладу.

На екскурсії запрошують шкільні групи, дружні колективи та великі родини, адже записатися на відвідування можуть лише люди, які спілкуються між собою за межами музею.

«Пропонуємо придбати квитки на інтерактивні освітні програми з різних галузей знань. Музей підготував цікавинки для дітей початкової та середньої школи, дорослих, родин і навіть іменинників!» — повідомили в закладі.

Умови відвідування наступні:

групи обмежені: одночасно перебувати на території може лише та група, яка контактує між собою поза простором музею (шкільний клас/ колектив/ родина);
закритий формат: окрім записаної групи відвідувачів більше не буде;
відвідування відбуваються за спеціально розробленими програмами, які можна обрати на сайті;
вхід тільки за попередньою домовленістю;
музей не формує групи відвідувачів, вони мають робити це самі.

Вартість відвідування для групи до 25 осіб складає 4900 гривень, 25-40 осіб – 5950 гривень, 40 – 60 осіб – 7000 гривень.

Візит триває 90 хвилин, з яких 40-60 хвилин — заняття, інший час — вільне дослідження простору. Для придбання квитків заповнюйте форму за покликанням. Музей працюватиме щоденно з 10.00 до 18.00 години.

Фото: mon.gov.ua

Підписатись на розсилку: