«Мотор Січ» скасувала авіарейси з Києва до Львова на зимовий період

13 ноября, 2019 13:24Авіакомпанія «Мотор Січ» скасувала регулярні авіарейси на маршрутах Київ – Львів та Київ – Одеса на зимовий період 2019/2020. У цей час перельоти виконуватимуться тільки із Запоріжжя до столиці та Мінська, повідомив 11 листопада перевізник на своїй сторінці у Facebook.

Як раніше повідомляв ZAXID.NET, раніше в авіакомпанії планували скасувати рейси з Києва до Львова й Одеси тільки на півтора місяці. Зі Львова до Києва та у зворотному напрямку авіакомпанія літала щодня. Крім «Мотор Січ», за цим маршрутом літають МАУ щодня та SkyUp чотири рази на тиждень.

Пасажирам, які вже придбали квитки на скасовані рейси, для повернення їхньої вартості потрібно звернутися а контактний центр авіакомпанії за телефонами: +38 061 265 4032 або +38 061 720 5452. Оперативну інформацію про зміни в роботі перевізника можна переглянути на сайті та Facebook-сторінці «Мотор Січ».

Додамо, що нині авіакомпанія оперує флотом із дев’яти пасажирських літаків, здійснюючи регулярні міжнародні та внутрішні рейси, а також чартерні. «Мотор Січ» є однією з «найстаріших» авіакомпаній України – середній вік її літаків становить понад 35 років. Наймолодший борт «Мотор Січ» – 2003 року випуску, а найстарший – 1966 року. Базовим аеропортом авіакомпанії є міжнародне летовище Запоріжжя.