Міжнародний злочинець ховався від закону в Україні

14 февраля, 2020 19:56Служба безпеки України затримала громадянина однієї з країн Південного Кавказу, який перебуває у міжнародному розшуку за підозрою у скоєнні тяжкого та особливо тяжкого злочинів.

Іноземець незаконно прибув в Україну для переховування від кримінальної відповідальності за вчинення замовного вбивства та незаконний збут зброї. Для легалізації на території нашої держави та виїзду за кордон зловмисник намагався протиправно оформити біометричний паспорт громадянина України. Для цього він використав підроблені документи.

Співробітники СБУ затримали іноземця поблизу місця його тимчасового проживання в Оболонському районі столиці.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України, триває досудове розслідування.Наразі іноземця затримано згідно зі ст. 583 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання для подальшого вирішення питання про його екстрадицію. Затримання зловмисника проводилось спільно з поліцією.

ГУ СБУ у м. Києві та Київській області