Мешканцю Вишгорода загрожує п’ять років ув’язнення за психологічне насильство над дружиною

Ноябрь 12, 2019 18:48Мешканцю Вишгорода загрожує п’ять років ув’язнення за психологічне насильство над дружиною


Фото з мережі Інтернет

Києво-Святошинська місцева прокуратура направила до суду справу 51-річного мешканця Вишгороду, який чинив психологічний тиск на дружину

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Підозрюваний уже неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 173-2 КУпАП (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування), однак належних висновків не зробив. Натомість продовжував систематично здійснювати відносно своєї дружини психологічний тиск.

Наразі обвинувальний акт скеровано до суду.

За цей злочин чоловік буде покараний громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років.

Також нагадаємо, що 13 листопада Ірпінська міська рада та виконавчий комітет Ірпінської міської ради оголосили про проведення одноденного бойкоту через політичний тиск з боку прокурора Києво-Святошинської місцевої прокуратури Юрія Дмитруня.

Читайте також: