Мер Києва Кличко захворів на коронавірус

24 октября, 2020 17:49Тепер він працюватиме з дому.

Міський голова Києва Віталій Кличко отримав позитивний результат тесту на коронавірус. Почувається він добре, але тепер перебуватиме на самоізоляції та працюватиме з дому. 

Про це він написав на своєму Telegram-каналі. 

«Друзі! Коронавірус підкрався в найбільш незручний момент. Сьогодні отримав позитивний результат тесту. Робота мера під час пандемії, звичайно, передбачає постійний ризик. Спілкування з людьми, перевірка лікарень. Зокрема, регулярно бував і в інфекційних відділеннях, де лікують хворих на COVID-19. 

Намагався берегтися. Враховуючи специфіку роботи, регулярно робив тести. Сьогоднішній, на жаль, — невтішний. Почуваюся добре. Але мушу піти на самоізоляцію. Працюватиму з дому», — написав Кличко. 

Зазначимо, що Віталій Кличко захворів на COVID-19 напередодні проведення місцевих виборів, 25 жовтня. Які особливості цьогорічного виборчого процесу, кого обиратимуть українці і за якою системою, а також який вигляд матиме бюлетень та де ставити «галочку», читайте у нашому матеріалі. 

Відео «Місцеві вибори»: як відбуватиметься голосування в умовах пандемії

Як проголосувати цієї неділі безпечно? Виборця навіть із явними симптомами застуди не можуть не пустити на дільницю. І температуру на вході вимірюватимуть не для того, щоб відправляти хворих додому. Технологію антикоронавірусного голосування довідувалась ТСН.