«Мене демонізував чоловік»: скандальна чиновниця Баласинович вважає себе жертвою цькувань

Июнь 19, 2019 23:08Жінка не почуває за собою провини через викличну поведінку, погрози і плювки.

За поведінку соромно, але і вдруге вчинила би так само – так одіозна очільниця Васильківської райради Наталя Баласинович прокоментувала скандальні відеоролики, які розтирижували у соцмережах. На них вона брудно лається та плюється в обличчя новій  жінці свого чоловіка та в її рідних, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

«У мене була реакція, як у кожної жінки. Нормальна людська реакція», — коментує Баласинович скандал, в центрі якого опинилася. Чиновниця з Київщини запевняє, що це – реакція зрадженої дружини на невірність чоловіка: «Я просто проїжджала і дивлюсь: припаркований його «Мерседес». Я заходжу туди і бачу: він там в ресторані сидить, а вона на ньому майже лежить». Свою агресію жінка пояснює поведінкою суперниці: «Якби вона була нормальною жінкою, якби в неї було хоч трошечки чогось нормального, вона би пішла додому. А вона мене провокувала: ти подивись, яка ти страшна, який в тебе ніс».

ВідеоЗа поведінку соромно: одіозна голова Васильківської райради прокоментувала власну лайку та плювання

За поведінку соромно, але і вдруге вчинила би так само — так в ексклюзиві ТСН Наталя Баласинович прокоментувала скандальні відеоролики, які поширили у соцмережі. На них вона брудно лається і плюється в обличчя новій жінці свого чоловіка. Чиновниця сподівалася, що дії зрадженої дружини зрозуміють і її однопартійці та дозволять зайти в Раду. Як сімейна історія вплинула на політичну мрію жінки — у сюжеті.  

Чиновниця виправдовує себе не лише за брудну лайку, а й плювки. «Мабуть, коли хочеться тріснути, і вони тебе доводять. Це відео не дискредитує жінок України, тому що я була там жертва насилля і наді мною знущалися», — вважає вона. І пояснює: чвари зафільмував її чоловік Богдан Баласинович, який є радником Кличка. Дружина уперше показує фото і розлучниці – це Ірина, секретарка чоловіка. В якусь мить Наталя погрожувала їй прізвищем впливового однопартійця Ігоря Кононенка. За чутками, завдяки дружбі з ним вона й отримала посаду голови Васильківської райради у 2015-му.

Читайте також:
«Іди на х*й, ти хто така?». Кандидатка в нардепи «смачно» облаяла жінку й стала зіркою соцмереж

Сама Баласинович це заперечує: «Я навіть не знаю, чи була тоді з ним знайома. Справа не про політичну силу, а просто про життя. Як мені тепер з цим жить, як? Як мені просто встать і на всю Україну сказать, що я не така? Мене просто демонізував колись коханий мій чоловік». Свою поведінку вона пояснює станом афекту і жаліється, що знущання з неї суперниця та її рідня не припинили навіть через рік після розриву стосунків із чоловіком. Баласинович обіцяє показати і своє відео, на якому її ображають, але щойно його вмикає – скручує звук.

На Львівщині, звідки нова обраниця чоловіка Баласинович родом, про любовний трикутник чули. Земляки пристали на бік Ірини – кажуть, дівчина з порядної родини, яка має у селищі мотель, кафе і магазин. А от ролики з Наталією Баласинович люди переглядають і засуджують: «Дуже гарно, такі в нас депутати». Сама чиновниця переконана, що ролики поширювали, аби знищити її політичну кар’єру – і в цьому звинувачує не лише чоловіка, а й блогера Олександра Дубінського: «Взяли твою історію, вивернули і, як садюги, подають по кусочку. Все, що говорить Дубінський – таке негарне слово. Але я його вважаю в цій історії, ну, таким моральним виродком. Вибачте. От просто вибачте».

Читайте також:
Голова районної ради з Київщини побила столичну консьєржку

Дубінський на це реагує швидко. «Це відео знаходиться в інтернеті давно, просто в той момент, коли був опублікований список партії ЄС – я на нього подивився, згадав таку прекрасну пані. Я не можу пояснити ніяким станом афекту подібну поведінку, бо вона неодноразова і вона системно себе так веде в будь-яких ситуаціях. От як вона мене називає – моральний виродок. Це нормально?» — питає він. Сам Богдан Баласинович, за якого ледь не побилася дружина, своє нове життя коментувати відмовляється – телефоном лише каже, що з 2017-го мріє розлучитися. Справа дійшла вже до Верховного суду, однак Наталя заявила, що вагітна, потім у неї стався викидень. Чоловік підозрює, що жінка все це вигадує, аби затягнути процесс: «Це плід виключно її хворобливої фантазії. Мені здається, що бажання потрапити в політику, мабуть, перекриває здоровий глузд. Скажіть, який чоловік захоче, щоби в такому світлі рекламували його прізвище? Я думаю, ніхто не захоче, я теж».

Читайте також:
Кандидатка в депутати від партії Порошенка пояснила, кого посилала «нах*й» у скандальному відео

У свої 34 роки дружина обіцяє нарешті дати йому розлучення і змінити прізвище. Вона до останнього мріяла стати народною депутаткою і пройти в Раду, але саме гучний скандал з прізвищем вартував їй кар’єри — 30-у у виборчому списку Наталю Баласинович Петро Порошенко викреслив.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик