Масове отруєння дітей на Київщині: розпочато провадження

9 октября, 2019 18:16Сьогодні, 9 жовтня, стало відомо, що за фактом отруєння дітей у дошкільному навчальному закладі в смт. Баришівка Київської області, розпочато кримінальне провадження.

У вересні 2019 року 13 вихованців цього дошкільного навчального закладу потрапили до лікарні з харчовим отруєнням. У всіх них діагностували гостру кишкову інфекцію.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 137 КК України (неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей), повідомляє прокуратура Київської області.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Баришівського відділення поліції Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області за процесуального керівництва Баришівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури.

На даний час встановлюються обставини харчового отруєння дітей, а також проводяться відповідні санітарно-епідемічні та лабораторні дослідження Головним управлінням Держпродспоживслужби у Київській області.

Досудове розслідування триває.

Раніше повідомлялось, що Державна служба надзвичайних ситуацій (ДСНС) 2 жовтня повідомила про два спалахи харчових отруєнь, які сталися у Чернівецькій та Рівненській областях.

Було госпіталізовано 19 осіб, серед яких 4 дитини. Всі вони у населеному пункті Путила (Чернівецька область) 29 — 30 вересня вживали їжу під час святкування весілля в ресторані «Оскар».

У Рівненській області в інфекційне відділення Березнівської районної лікарні потрапило 12 осіб, серед яких четверо дітей, після того як вони вживали кондитерські вироби, придбані в магазині «Калач».