Магазин IKEA відкриють у Києві після карантинуУже підписаний договір оренди.

Шведська компанія ІКЕА підписала договір оренди з ТРЦ Blockbuster Mall для першого магазину меблів і товарів для дому в Києві.

Але через карантин поки невідомо, коли відбудеться відкриття. Про це повідомив координатор бізнес-клієнтів компанії Ігор Іус на своїй сторінці в Facebook.

«Карантин карантином, але приватний бізнес не планує стояти на місці. Договір оренди «ІКЕА Україна» з ТРЦ Blockbuster Mall вже підписаний, але у зв’язку з епідемією відкриття магазину в самому центрі Києва відбудеться поки невідомо коли», — написав він.

Читайте також:

IKEA запустила веб-сайт для українських споживачів

Проте, як додав Ігор Іус, незважаючи на карантин, «ІКЕА Україна» планує запускати інтернет-продаж вже найближчим часом.

«ІКЕА зрозуміла, що український покупець дуже еластичний і більше пристосований до інтернет-покупок, ніж безпосередньо в традиційному магазині», — пояснив представник компанії.

Іус зазначив, що наразі продукції ІКЕА в Україні у споживача дуже багато, оскільки приплив товару до України забезпечується з магазинів ІКЕА з Польщі.

«Частина того товару потрапляла до України «напівлегально», тобто за допомого туристичного руху з поверненням податку VAT (tax-free), частина легально з розмитненням товару та оплатою усіх митних зборів в держайний бюджет України», — уточнив представник ІКЕА.

Карантин карантином, але приватний бізнес не планує стояти на місці. Договір оренди ІКЕА Україна з ТРЦ Blockbuster Mall…

Опубликовано Igor Ius Среда, 6 мая 2020 г.

Раніше повідомлялося, що IKEA планує відкрити у Києві до кінця 2019 року чотири магазини. Виконавчий директор розповів, який вигляд матиме перший магазин у Києві. Крім того, IKEA шукає 100 співробітників відділів продажів і роботи з клієнтами, логістики та дизайну інтер’єру до першого магазину міського формату в Києві.

Шведська компанія була заснована в 1943 році. Зараз мережа представлена майже 500 магазинами в 55 країнах.