Львівський податківець Орест Вітик очолив ДФС Київської області

11 ноября, 2019 22:32Один із керівників головного управління ДФС Львівщини Орест Вітик призначений виконувачем обов’язків начальника ГУ ДФС Київської області. Про призначення 40-річного львів’янина на керівну посаду в понеділок, 11 листопада, повідомив на своєму YouTube-каналі журналіст-розслідувач Євгеній Плінський.

Він розповів, що у головному управлінні ДФС Київської області йому підтвердили, що саме Орест Вітик приступив до виконання обов’язків керівника. Офіційного повідомлення про призначення Вітика поки нема. На офіційному сайті ДФС Орест Вітик досі вказаний, як заступник начальника головного управління ДФС у Львівській області. Згідно з даними офіційного сайту, головне управління ДФС у Київській області працює наразі без керівника.

Кілька днів тому журналіст «1+1»Євгеній Плінський також опублікував інформацію про причетність Ореста Вітика до роботи конвертаційних центрів на Львівщині та прикриття нелегальних схем Львівської тютюнової фабрики. Зокрема, йшлося про маніпуляції з ПДВ, завдяки яким керівництво Львівської тютюнової фабрики у 2019 році через безтоварні операції «відмило» близько 60 млн. грн.

За інформацією Євгенія Плінського, найближчим часом нового начальника отримає і Львівська митниця – цю посаду готується зайняти екс-начальник ДАБІ м. Львова Володимир Цабак, який з липня до жовтня виконував обов’язки директора департаменту містобудування ЛМР.