Любителі котиків проти Кошак: під КМДА мітингують зоозахисники (Наживо)

Июнь 3, 2020 13:24Під КМДА у Києві 3 червня на акцію вийшли зоозахисники, опікуни безпритульних тварин та волонтери, які протестують проти антигуманних методів щодо тварин-інвалідів з боку в.о. директорки Київської ветеринарної медицини Оксани Кошак. З місця події пряму трансляцію веде кореспондентка ASPI news.

Активісти вимагають звільнення в.о. директора КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» Оксани Кошак та переобрання складу комісії з питань захисту тварин при Департаменті міського благоустрою виконавчого органу Київради. Також учасники акції виступають проти скорочення програми безкоштовної стерилізації тварин та обмеження роботи проєкту «Зоодопомога». 

За словами зоозахисника Юрія Воскобійника, який не в перше бере участь у подібних акціях: «Кошак ще у Львові, займавши подібну посаду в підприємстві «Лев», рекомендувала тваринам евтаназію, вирішувала, кому віддавати тварину, а кому ні. В притулку неналежним чином робилися операції тваринам, після яких вони вмирали. На прохання волонтерів допомогти зі знайденими тваринами, «слала» їх, а коли до неї волонтери привозили тварин, вона їх не брала».

Також варто нагадати, що 13 червня 2019 року ASPI news освячувало ще один протест зоозахисників. У цей день вони прийшли під стіни Шевченківського суду, де відбувалося чергове засідання у справі шкуродера Святогора.»Ми прийшли, щоб «випросити» від суду справедливий вирок цій людині. Саме «випрошувати», тому що в інших розвинених країнах такі люди перебувають на обліку в спеціалізованих лікарнях. Вони несуть загрозу для всього суспільства», — прокоментувала зоозахисниця Ганна.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що водій київської поліції Олександр Козаченко знайшов під капотом службового автомобіля кошеня. Про незвичайний випадок повідомила у вівторок, 2 червня, у Facebook пресслужба Головного управління Національної поліції в місті Києві. Козаченко заступив на добове чергування і, помітивши сигнал несправності в машині, підняв кришку капота, щоб розібратися, що сталося. Виявилося, що в моторному відсіку застряг кошеня з пошкодженою лапою. Поліцейський відвіз тварину до ветеринара, де кошеняті була зроблена операція. Через два тижні Козаченко забрав його додому.