#KyivNotKiev: аеропорт Мінська почав правильно писати назву української столиці

Июнь 17, 2019 20:40Білоруський аеропорт «Мінськ» почав писати назви українських міст латиницею згідно з українською формою правопису, замість русифікованого зразка. 

Про це повідомляє білоруська редакція «Радіо Свобода».

«На табло Національного аеропорту «Мінськ» латиницею столиця України позначена як Kyiv, а Львів — Lviv», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що ще 14 червня на табло було написано Kiev. Тоді в адміністрації аеропорту повідомили, що без вказівки з боку МЗС Білорусі не буде долучатися до кампанії #KyivNotKiev.

Нагадаємо, 2 жовтня 2018 року МЗС спільно з Центром стратегічних комунікацій «StratCom Ukraine» розпочало онлайн кампанію «#CorrectUA», в рамках якої звертатиметься до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису міста Київ (#KyivNotKiev).

До ініціативи МЗС долучились — Міжнародний аеропорт Ататюрка (Туреччина),  Міжнародний аеропорт ім. Ференца Ліста (Угорщина), Міжнародний аеропорт Лутона (Британія), Міжнародний аеропорт у Вільнюсі (Литва), Міжнародний аеропорт Мілану (Італія), Міжнародний аеропорт Барселони (Іспанія), Міжнародний аеропорт у Франкфурті-на-Майні (Німеччина), усі міжнародні аеропорти Бельгії, тощо.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.

загрузка…