Кума екс-президента Оксана Білозір будує висотку у Києві впритул до метро

6 мая, 2020 19:32Оксана Білозір будує висотку в центрі столиці / Главред

Українська співачка Оксана Білозір, яка приходиться кумою колишньому президенту Петру Порошенку, будує висотку на проспекті Перемоги в Києві, поруч зі станцією метро.

Як повідомляє Євген Куксін в Telegram, квартиру вже продають на ізраїльських сайтах нерухомості

«За будівництвом стоїть Ексон Прем’єр Шулявська, власниками якого є Йозеф Москович та Іван Влад. Ці особи також є засновниками ТОВ ВР Білд, яке веде будівництво висотки на Подолі на ділянці Оксани Білозір», — сказано в повідомленні.

Будівництво в центрі столиці ведеться з усіма можливими в даній сфері порушеннями законодавства. Дозвіл на забудову отримано в Київській міській адміністрації. Такі рішення, зрозуміло, не ухвалюються без відома мера Києва Віталія Кличка.

Відзначається, що кума Порошенка в нову Раду не пройшла і не може лобіювати свої інтереси. Однак втрата невелика, оскільки народним депутатом стала її невістка Лариса Білозір.

Нагадаємо, біля села Плюти Обухівського району Київської області завершується будівництво розкішного маєтку українського олігарха Ріната Ахметова. Ділянка на 25 гектарів оточена подвійним парканом. На території резиденції – парковка, басейн, джакузі, купіль, кілька видів бань.

Раніше повідомлялося про те, що Ахметов купив елітну віллу за 200 мільйонів євро на Лазурному узбережжі.