“Кубок Дерюгіної” збере в Києві спортсменок з 27 країн

Март 12, 2018 17:24Змагання мають статус Гран-прі

uatv

12.03.2018


Фото з сайта spalace.com.ua

З 15 по 19 березня в Києві пройде 23-ий Кубок Дерюгіної, – передає сайт турніру.

Серед учасниць – спортсменки з 27 країн, зокрема, українки: Олена Дьяченко, Єва Мелещук, Влада Никольченко; білоруски: Аліна Горносько і Юлія Ісачанка; росіянка Марія Сергєєва; ізраїльтянка Наталі Райтс; болгарка Катрін Тасєв і одна найяскравіших спортсменок сучасності – грузинка Саломе Пажава.

В рамках змагань пройде також турнір юніорок, який для українських фанів представляє окремий інтерес. У той час як серед сеньорок поки йде зміна поколінь і чекати гучних перемог, на жаль, рано, представниці молодіжної збірної сильні як ніколи, мабуть, за всю історію незалежності. На недавньому відборі на Юнацьку Олімпіаду наші Христина Прикордонна і Вікторія Онопрієнко зайняли друге і третє місце, поступившись лише росіянці Сергєєвій.

Офіційна церемонія відкриття змагань відбудеться у п’ятницю 16 березня. Так, змагання за вихід у фінали Гран-прі, а також за медалі в абсолютній першості триватимуть 16-17 березня. Фінали в окремих вправах відбудуться у неділю 18 березня. Після них очікується гала-концерт та церемонія закриття.

Читайте також: Українська дзюдоїстка виборола золото на Гран-прі в Марокко

Окрім етапу Гран-прі у рамках змагань відбудуться міжнародні турніри серед гімнасток молодшої вікової категорії (2006-2009 р.н.), юніорок та сеньорок. Також за нагороди боротимуться гімнастки у групових вправах.

Традиційні змагання з художньої гімнастики відбудуться в Києві вже у 23-й раз. Для участі у змаганнях зареєструвалися представники 27 країн.

Також в рамках Гран-прі відбудуться змагання в групових вправах.

Джерело
UATV
дата
12.03.2018
категорії
Спорт
поділитися