Криваве «8 березня» під Обуховом: у Будинку культури невідомі побили всіх (ФОТО)

Март 12, 2018 14:56Криваве «8 березня» під Обуховом: у Будинку культури невідомі побили всіх (ФОТО)

Синці, гематоми, вибиті зуби, струс мозку, кров по залу та розтрощені меблі — ось чим закінчився святковий настрій

Днями, 7 березня, у селі Старі Безрадичі відбувся святковий концерт присвячений жіночому дню, але нажаль закінчився він зовсім не святковим настроєм. Після концерту в Будинок культури увірвалися невідомі в масках та побили всіх хто траплявся на шляху

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на допис Наталі Данчек в групі «Типові Безрадичі» у Facebook.

Жах, страх і побиття дітей замість святкового настрою.

«Через пів години після концерту, коли юні артисти ще були у організаторському кабінеті і їли смаколики, до них увірвалися невідомі в масках і почали бити всіх хто потрапляв їм до рук. Решта злочинного угрупування забігли до актового залу і теж били всіх без розбору», — йдеться в повідомленні.

«Я, як директор Будинку культури відразу відреагувала на цю ситуацію, викликала поліцію і чекаю розслідування…та чи знайдуться винуватці?», — зауважила директор Будинку культури.

Одна з версій вказує на те, що це була спланована і замовлена «розбійницька акція».

«То що ж це діється? Постраждали діти і підлітки. Сьогодні вони побили дітей у БК а завтра будуть бити дітей, які йтимуть до школи просто серед вулиці???? Це вже не перший випадок розгрому і побиття цими «невідомими» особами… можливо настав час з цим щось зробити?», — турбуються місцеві жителі.

Читайте також: