Краще для водіїв і пасажирів: киянин пропонує перенести одну із зупинок під Індустріальний міст

5 марта, 2021 21:08Про це йде мова у петиції №10466 на сайті Київради.

Автор звернення Антон Осьмак пропонує перенести під шляхопровід зупинку громадського транспорту “вул. Борщагівська”, яка знаходиться біля вул. Вадима Гетьмана 34, а зупинку для транспорту, який прямує з вул. Борщагівської в бік Караваєвих Дач, – на відрізок перед вул. Леваневського, 2.

На його думку, це дасть змогу:

організувати більш зручну логістику пасажиропотоку між громадським транспортом, який рухається по вул. Вадима Гетьмана в бік Караваєвих Дач та швидкісним трамваєм, та підвищити безпеку пасажирів, оскільки для пересадки між маршрутами громадського транспорту виключається необхідність в використанні нерегульованого пішохідного переходу;
покращити зручність як для пасажирів, які очікують транспорт, так і для пішоходів, оскільки ширина тротуару під шляхопроводом значно ширша, аніж на місці існуючої зупинки. Також сам шляхопровід є захистом пасажирів, які очікують транспорт, від опадів.
покращити транспортну логістику та безпеку руху, оскільки перед існуючою зупинкою є звуження проїзної частини на 1 полосу, ускладнене за рахунок з’їзду з вул. Борщагівської та скупчення громадського транспорту та є місцем формування затору концентрації ДТП.

Автор петиції вважає, що під час реконструкції варто додатково облаштувати безпечний зупинковий комплекс для маршрутів громадського транспорту, який прямує по вул. Вадима Гетьмана в бік Шулявського шляхопроводу, з створенням єдиної пасажирської логістичної інфраструктури для громадського транспорту, з урахуванням зручності пасажирів, безпечного та безаварійного руху громадського транспорту та врахуванням проблематики ускладнення руху на заїзд на Індустріальний шляхопровід/вул. Борщагівську зі сторони ТЦ “Аркадія”.

Нагадаємо, столичні автодорівці розпочали дорожньо-ремонтний сезон з оновлення одного з важливих магістральних напрямків – вулиці Борщагівської та Індустріального шляхопроводу. Перший етап капремонту шляхопроводу завершать до кінця травня. Основні ремонтні роботи на Борщагівській планують виконати до кінця серпня.

До слова, це не перша петиція стосовно ремонту Індустріального шляхопроводу. Раніше киянин запропонував спосіб розвантажити міст на час ремонту.