Корнієнко пояснив зміни у списку кандидатів від “Слуги народу” на виборах до Київради

21 сентября, 2020 02:08Голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко пояснив зміни у списку кандидатів від СН на виборах до Київради.

Про це народний депутат розповів в коментарі LB.ua, передає Укрінформ.

«Формально-юридично наша конференція з висування кандидатів до Київради відбулася в неділю об 11 годині. Пізніше, у внутрішньому дворику Київського університету імені Шевченка, це була вже друга, більш урочисто-офіційна частина… В ході церемонії у дворі червоного корпусу на сцену виходили як представники «першої десятки», так і лідери по округах. Чинне виборче законодавство є новим як для нас, так і для інших наших колег, ми всі «вчимося на ходу буквально»», — сказав Корнієнко.

“Слуги народу” сподіваються, що Рада розгляне законопроєкт про столицю ще до виборів

За його словами, лідери округів — за фактом кампанії — можуть ще «підтягнутися».

«Ті, хто виходять на сцену, майже напевно стануть депутатами. І це стосується не тільки Києва, а й інших міст, де вже пройшли місцеві конференції — їх було близько 15», — додав він.

«Слуги народу» представили кандидатів у депутати Київради

Після презентації Ірини Верещук на посаду мера столиці від СН на сцену запросили — відповідно до оголошення диктора — «членів Київської команди партії». Зокрема, були озвучені 13 членів команди.

Однак через кілька годин на сторінці «Слуги народу» у фейсбуці з’явився офіційний список першої десятки кандидатів від партії до Київради, який відрізнявся від раніше представленої команди.

Нагадаємо: чергові місцеві вибори відбудуться в Україні 25 жовтня.